MELLA 15379-20 GLOBO závěsné | LED |
Kód: 15379-20Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo přírodní, 3 úrovně osvětlení pomocí nástěnného vypínače.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.04 kg |
| EAN: | 9007371406715 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a dřevo |
| ? Chytré funkce: | změna barev vypínačem, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 20W |
| ? Světelný tok: | 1358lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | max. 150 cm |
| ? Šířka: | 120 cm |
| ? Hloubka: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

