TADEUS 54919-3 GLOBO bodové | 3x E14 | chrom | Š: 25 cm |
Kód: 54919-3Související produkty
Nástěnné svítidlo, chrom, sklo opál, ŠxV: 7x14 cm, hloubka 17 cm, bez žárovky 1xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, chrom, sklo opál, DxV: 25x15 cm, bez žárovek 2xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, pohyblivé, DxV: 60x19 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Detailní popis produktu
Moderní chromované stropní bodové svítidlo Tadeus boduje svým designem a bílým opálovým sklem. K tvaru e (průměr 25 cm) jsou připojena tři krásná místa, každé s paticí E14. To umožňuje určit výbojky a tím i barvu světla a intenzitu světla (max. 40W). LED lampy doporučujeme kvůli jejich úspoře energie a dlouhé životnosti a obraz vašeho obývacího prostoru můžete doplnit dalšími svítidly ze stejné modelové řady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 9007371336432 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | chrom a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 15 cm |
| ? Šířka: | 25 cm |
| ? Hloubka: | 25 cm |
Bodové svítidlo, černý kov, sklo kouřové, nastavitelné, DxŠx výška 600x90x168 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, DxŠxV: 420x100x195 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov, nikl, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxŠxV: 62x36x21 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 40x7x16 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, DxŠxV:...
Stropní a nástěnné svítidlo, nikl matný, dřevo, sklo opálové pruhované, DxV: 26x16 cm, bez...
Bodové svítidlo, kov nikl, chrom, průměr 250 mm, hloubka 135 mm, bez žárovek 3xGU10, max. 25W 230V
Stropní svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 40x7x16 cm, bez žárovek 3xE14,...
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 250x80x180 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, kov zlatý, skleněné křišťály kouřové, průměr 38 cm, výška 24 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov bílý, průměr 23 cm, výška 18 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov, černá, starožitná mosaz, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x21 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, bodové, kov černý matný, dřevo hnědé, sklo kouřové, nastavitelné, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, dřevo tmavě hnědé, kov černý, DxŠxV: 50x6x9 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Stropní a nástěnné svítidlo, dřevo hnědé, kov černý, kouřové sklo, s vypínačem, DxŠxV: 25x7x16...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


