ROBBY 57911-4W GLOBO bodové | 4x GU10 | bílá | Š: 56 cm |
Kód: 57911-4WSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 35W 230V.
Klipsové svítidlo, kov bílý, plast bílý, PVC kabel bílý, s vypínačem na kabelu, Flexo, DxŠxV:...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, plast bílý, PVC kabel bílý, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max....
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max....
Závěsné svítidlo, kov bílý, PVC kabel bílý, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Stojací lampa, kov, bílá matná, kabel 1,8m, vypínač, DxŠxV: 25x23x154 cm, bez žárovek 3xGU10,...
Stolní lampička, kov bílý matný, kabel 1,5m, vypínač, průměr 120, výška 350, bez žárovky 1xGU10...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov bílý, chromový, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| EAN: | 9007371439546 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 12 cm |
| ? Šířka: | 6 cm |
| ? Hloubka: | 56 cm |
Stropní svítidlo, dřevo hnědé a černé, kov černý, mřížované kovové stínítko, průměr 25 cm, výška...
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 80x23x19 cm, bez žárovek 4xE27, max. 40W 230V.
Bodové svítidlo, kov zlaté barvy broušený, DxŠx výška 560x60x120 mm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, DxŠxV: 410x60x135 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov bílý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, světlé dřevo, průměr 41 cm, výška 16 cm, bez žárovek 3xE27, max. 40W...
Stropní svítidlo, chrom, sklo čiré, nastavitelné, DxV: 60x15 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, nikl, sklo průhledné bílé, DxŠxV: 69x43x24 cm, bez žárovek 5xE27, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, průměr 29 cm, výška 25 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, nastavitelné, DxV: 70x18 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý, nastavitelné, DxŠxV: 60x8x20 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, dřevo hnědé a černé, kov černý, mřížované kovové stínítko, DxŠxV:...
Stropní svítidlo, černý kov, průměr 63 cm, výška 18 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W 230V.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




