ROBBY 57911-2G GLOBO bodové | 2x GU10 | černá | Š: 26 cm |
Kód: 57911-2GSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov grafit/vzhled dřeva, černý PVC kabel, DxŠxV: 9x9x120 cm, bez žárovky 1x...
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 41x6x12 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W...
Stropní svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, DxŠxV: 56x6x12 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W...
Závěsné svítidlo, kov grafit/vzhled dřeva, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4x...
Klipsové svítidlo, kov grafit, plast černý/vzhled dřeva, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu,...
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44...
Detailní popis produktu
Jednoduché bodové svítidlo ze série Robby v grafitu zaujme svým skvělým designem. Na obdélníkovém stropním držáku (26x6 cm) v krásném dřevěném vzhledu jsou dvě patice GU10, které vám dávají možnost sami si určit barvu a jas světla až do maximálního výkonu 35 wattů. S dalšími modely této řady skvěle doplníte svůj obývací prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 9007371430529 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a dřevo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 12 cm |
| ? Šířka: | 6 cm |
| ? Hloubka: | 26 cm |
Stropní svítidlo, chrom, průměr 25 cm, výška 15 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, světlé dřevo, průměr 41 cm, výška 16 cm, bez žárovek 3xE27, max. 40W...
Stropní svítidlo, černý kov, průměr 63 cm, výška 18 cm, bez žárovek 6xE14, max. 40W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý a černý, keramika bílá a černá, DxŠxV: 35x17x25 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, nastavitelné, DxV: 70x18 cm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, DxŠxV: 410x60x135 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo kov černý matný, DxŠxV: 500x60x90 mm, bez žárovek 4xGU10 35W 230V.
Stropní a nástěnné svítidlo, kov bílý, kov chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max....
Bodové svítidlo, kov nikl, chrom, otočné, DxŠx výška 600x80x145 mm, bez žárovek 4xGU10, max. 25W...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, DxŠxV: 50x7x16 cm, bez žárovek 4xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý a zlatý, kovové tyče černé a zlaté, pohyblivé, DxV: 70x22 cm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, průměr 38 cm, výška 21 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, chromový, DxŠxV: 26x6x12 cm, bez žárovek 2xGU10, max. 35W...
Bodové svítidlo, kov černý chrom, sklo měděné barvy a průhledné, DxŠx výška 250x80x180 mm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, DxV: 28x18 cm,...
Bodové svítidlo, matný bílý kov, hliník nikl, matný bílý hliník, průhledný plast, DxŠx výška...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com




