DREW 57998-1W GLOBO nástěnné | 1x GU10 | černá | Š: 6 cm |
Kód: 57998-1WSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo kov černý matný, kolébkový vypínač na výrobku, ŠxV: 60x120 mm, hloubka 90 mm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, kov zlaté barvy, kolébkový vypínač na výrobku, DxŠxV:...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, kolébkový vypínač na výrobku, DxŠxV: 250x60x90 mm, bez žárovek...
Stropní svítidlo kov černý matný, DxŠxV: 400x60x90 mm, bez žárovek 3xGU10 35W 230V.
Stropní svítidlo, dřevo tmavě hnědé, kov černý, DxŠxV: 40x6x9 cm, bez žárovek 3xGU10, max. 35W 230V.
Stropní svítidlo kov černý matný, DxŠxV: 500x60x90 mm, bez žárovek 4xGU10 35W 230V.
Stropní svítidlo, dřevo tmavě hnědé, kov černý, DxŠxV: 50x6x9 cm, bez žárovek 4xGU10, max. 35W 230V.
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, dřevo tmavě hnědé, kov černý, s vypínačem, ŠxV: 6x11 cm, hloubka 9 cm, bez žárovky 1xGU10, max. 35W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 9007371442775 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, hnědá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a dřevo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Chytré funkce: | vypínač |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 11 cm |
| ? Šířka: | 6 cm |
| ? Hloubka: | 9 cm |
Nástěnné svítidlo kov černý matný, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x130x74 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo, kov, nikl matný, sklo bílé, vypínač, ŠxV: 8x15 cm, hloubka 12 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov bílý, kov imitace dřeva, vypínač, ŠxV: 15x19 cm, hloubka 19 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, bílý kov, bílé dřevo, keramika bílá a černá, ŠxV: 17x17 cm, hloubka 22 cm, bez...
Klipsové svítidlo, kov nikl, plast černý, PVC kabel transparentní, s vypínačem na kabelu, Flexo,...
Stropní a nástěnné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, DxŠxV: 240x250x125 mm, průměr 1x10cm,...
Nástěnné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kolébkový vypínač, Šx výška 70x140 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, kov mosaz matná, plast opál, průměr 300 mm, výška 150 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý matný, sklo, mosaz, směr světla dolů, ŠxV: 18x22 cm, hloubka 24 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl, plast černý, Flexo, vypínač, ŠxV: 9x50 cm, hloubka až 35 cm, včetně...
Nástěnné svítidlo, chrom, průhledný akryl, nastavitelné, vypínač, ŠxV: 43x16 cm, hloubka 18 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl mat, plast černý, černý PVC kabel, s vypínačem, Flexo, ŠxV: 7x44 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, mosaz, kovové pletivo, ŠxV: 22x28 cm, hloubka 28 cm, bez žárovky...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



