ILLA 67266W GLOBO nástěnné | LED | 10W | černá | Š: 14 cm |
Kód: 67266WSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, MDF tmavě hnědý, plast opál, otočné, DxŠxV: 69x37x11 cm, včetně LED...
Závěsné svítidlo, kov černý, MDF tmavě hnědý, plast opál, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Stolní lampička, kov černý, MDF tmavě hnědý, plast opál, přepínač, DxŠxV: 20x15x50 cm, délka...
Stropní svítidlo, kov černý, MDF vzhled dřeva, plast opál, stmívatelné, vícekrokové ovládání přes...
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo, kov černý, MDF tmavě hnědý, plast opál, ŠxV: 14x45 cm, hloubka 8 cm, včetně LED 10W 230V, 1050lm zdroj, 400lm výstup, 3000K.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 9007371433056 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, hnědá |
| ? Materiál: | kov, dřevo a plast |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 10W |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 45 cm |
| ? Šířka: | 14 cm |
| ? Hloubka: | 8 cm |
Nástěnné svítidlo, kov šedý matný, hliník šedý matný, kolébkový vypínač, Šx výška 70x140 mm,...
Nástěnné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, ŠxV: 16x18 cm, hloubka 30 cm, bez žárovky...
Nástěnné svítidlo, hliník, chrom, sklo satinované, kabel 1,5m, vypínač, DxŠxV: 30x9x51 cm, včetně...
Nástěnné svítidlo, kov černý, plast vzhled dřeva, kovová mřížka, ŠxV: 13x19 cm, hloubka 20 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný a černý, plast kouřový, kolébkový vypínač, Šx výška...
Nástěnné svítidlo, hliník černý, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač, ŠxV: 23x8 cm,...
Nástěnné svítidlo, kov grafit/černý/vzhled dřeva, s vypínačem, ŠxV: 7x10 cm, hloubka 12 cm, bez...
Nástěnné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, ŠxV: 19x26 cm, hloubka 28 cm, bez žárovky 1xE27,...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník měděný matný, hliník černý matný, plast kouřový, kabel PVC...
Nástěnné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, akryl bílý, kolébkový vypínač na výrobku,...
Nástěnné svítidlo hliníková bílá, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač, ŠxV: 23x8 cm,...
Nástěnné svítidlo kov mosaz matná, akryl opál, IP44, DxŠxV: 608x80x150 mm, včetně LED 10W 230V,...
Nástěnné svítidlo, hliníková bílá, akryl opál bílý, svítí nahoru a dolů, vypínač ŠxV: 30x8 cm,...
Nástěnné svítidlo, chrom, průhledný akryl, nastavitelné, vypínač, ŠxV: 43x16 cm, hloubka 18 cm,...
Nástěnné svítidlo kov černý matný, sklo kouřové barvy, vypínač na výrobku, směr světla: dolů,...
Nástěnné svítidlo, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač, ŠxV: 14x30 cm, hloubka 18 cm,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


