EGON 54650-1WB GLOBO nástěnné | 1x E27 | černá | Š: 22 cm |
Kód: 54650-1WBDetailní popis produktu
Se sérií reflektorů Egon můžete ve svém obývacím prostoru nastavit akcenty. Nástěnné bodové svítidlo je navrženo ve stylu filmového setového reflektoru a je vyrobeno z černého kovu. Pohyblivé místo vypadá autenticky s pohyblivými klapkami připevněnými k reflektoru. Bodové svítidlo má patici E27 (max. 60 wattů), která umožňuje výběr správné žárovky. Další bodová světla ze stejné modelové řady mohou doplnit vaši řadu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 9007371392650 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 32 cm |
| ? Šířka: | 22 cm |
| ? Hloubka: | 38 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

