LOXY 471601016X GLOBO stojací lampa
Kód: 471601016XSouvisející produkty
Stolní lampa, kov nikl matný, sklo bílé, kolébkový vypínač na výrobku, flexo, DxŠxV:13x13x30cm,...
Stropní svítidlo, kovový matný nikl, sklo bílé, výška: 24cm, včetně žárovek 3xE14 LED 14,5W 230V.
Stropní svítidlo, kov matný nikl, sklo bílé, DxV:75x21cm, včetně žárovek 6xE14 LED 5W 230V,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, sklo bílé, otočné/výklopné, DxŠxV:10x12x12cm, včetně žárovky...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, sklo bílé, otočné/výklopné, DxŠxV:9x25x21cm, včetně žárovky...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, sklo bílé, ŠxV:70x21cm, včetně žárovek 4xE14 5W 230V, výstup...
Detailní popis produktu
Stojící lampa, kov matný nikl, sklo, ŠxV:23x150cm, včetně žárovky 1xE14 LED 5W 230V, výstup 430lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.8 kg |
| EAN: | 9007371450244 |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Světelný tok: | 430lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 150 (cm) |
| ? Šířka: | 23 (cm) |
| ? Hloubka: | 23 (cm) |
Stojací lampa, kov černý, mramor černý, DxŠxV: 130x120x200 cm, délka kabelu 1,8m, bez žárovek 5x...
Stojací lampa, MDF imitace dřeva, kov barvy dub, textil béžová, tlačítkový vypínač, stmívatelná,...
Stojací lampa kov černý matný, mramor černý, sklo kouřové, kabel PVC černý, vypínač, DxŠxV:...
Stojací lampa, kov bílý a černý, dřevo bílé, keramika bílá a černá, výškově nastavitelné,...
Stojací lampa, kov černý, hliník černý matný, plast bílý, kabel PVC černý, vyínač na kabelu,...
Stojací lampa, kov černý matný, sklo kouřové barvy, flexo, 2 vypínače, průměr 300 mm, výška 1780...
Stojací lampa, přírodní barva dřeva, kov, bílý textil, kolébkový vypínač na kabelu, eukalyptové...
Stojací lampa, kov černý, textil černý, plast zlaté barvy, kabel PVC černý, vypínač na kabelu,...
Stojací lampa, kov černý matný, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, vyínač na kabelu,...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,8m,...
Stojací lampa, dřevo hnědé, nožní vypínač na kabelu, DxŠxV:51x25x150cm, bez žárovky 1xE27,max....
Stojací lampa dřevo tmavě hnědé, kov černý matný, kabel PVC černý, vyínač na kabelu, DxŠxV:...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
