GORLEY 15698D1M GLOBO stropní | 5x E27 | zlatá | Š: 50 cm |
Kód: 15698D1MSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 320 mm,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Stojací lampa, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, vypínač na...
Stolní lampička, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 500 mm, výška 250 mm, bez žárovek 5xE27, max. 60W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.13 kg |
| EAN: | 9007371458806 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 5 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 25 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Hloubka: | 50 cm |
Stropní svítidlo, nikl, plast, akrylové křišťály, pohyblivé, krokový spínač, fixace barev, změna...
Stropní svítidlo, chrom, akryl, skleněné tyčinky čiré, K5 krystaly čiré, průměr 37 cm, výška 22...
Stropní svítidlo, chrom, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, průměr 35 cm, výška 28 cm,...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kouřové sklo, průměr 380 mm, výška...
Stropní svítidlo kov černý matný, bambus, přírodní barva, průměr 350 mm, výška 205 mm, bez...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, sklo průměr 1x12 cm, 2x10 cm včetně 10676...
Stropní svítidlo, chrom, akrylové křišťály průhledné, průměr 28 cm, výška 22 cm, včetně 1xLED 12W...
Stropní svítidlo, chrom, akryl, skleněné tyčinky čiré, sklo čiré, DxŠxV: 36x36x22 cm, včetně...
Stropní svítidlo, kov černý, mosaz, kouřové sklo, průměr 65 cm, výška 38 cm, bez žárovek 6xE14,...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 320 mm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, skleněné krystaly čiré, průměr 28 cm, výška 26...
Stropní svítidlo, kov, chrom, chromové opletení, skleněné křišťály, akrylové křišťály průhledné,...
Stropní svítidlo, kov černý, sklo, sklo průměr 4x12 cm, 5x10 cm, DxŠxV: 86x30x36 cm, včetně 9xG9...
Stropní svítidlo, nikl, sklo chromové a průhledné, průměr 40 cm, výška: 33 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stropní svítidlo, kov černý, chrom, skleněné tyče kouřové barvy, průměr 500 mm, výška 250 mm, bez...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

