GORLEY 15698HM GLOBO závěsné | 1x E27 | zlatá | Š: 40 cm |
Kód: 15698HMSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 500 mm,...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 320 mm,...
Stojací lampa, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, vypínač na...
Stolní lampička, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, průměr 400 mm, výška 1500 mm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.37 kg |
| EAN: | 9007371449804 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 150 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Hloubka: | 40 cm |
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo satinované, průhledné, kov mosazné barvy, černý textilní...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, průměr...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov černý, bílý, akryl opál, stmívatelné, fixace barev, paměťová funkce, noční...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akryl, skleněné křišťály, 2 LED spoty ve vrchní části svítidla,...
Závěsné svítidlo, chrom, K5 průhledné křišťály, pohyblivé, průměr kruhů 30 cm, 50 cm a 70 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, plast opál, stmívatelné nástěnným vypínačem, paměťová funkce,...
Závěsné svítidlo, kov černý, kov zlatý matný, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov bronz matný, hliník bronz matný, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov zlatý, sklo průhledné zlaté, 5 koulí s průměrem: 2x15-20-25-35 cm, průměr...
Závěsné svítidlo, nikl, sklo opál, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200 mm, sklo průměr...
Závěsné svítidlo kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, možnost nastavení výšky, DxŠxV: 630x110x1200 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Závěsné svítidlo, kov černý, plast opál bílý, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, včetně 1xLED 30W...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

