GORLEY 15698TM GLOBO lampička | 1x E14 | zlatá | Š: 15 cm |
Kód: 15698TMSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 500 mm,...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 320 mm,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Stojací lampa, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, vypínač na...
Detailní popis produktu
Stolní lampička, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, průměr 150 mm, výška 375 mm, délka kabelu 1500 mm, bez žárovky 1xE14, max. 40W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 9007371449811 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 37,5 cm |
| ? Šířka: | 15 cm |
| ? Hloubka: | 15 cm |
Stolní lampička, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, textilní kabel černý, dotykové...
Stolní lampička, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač, D x Š x V: 33x18x55 cm, bez...
Stolní lampa, přírodní barva dřeva, kov, bílý textil, kolébkový vypínač na kabelu, eukalyptové...
Stolní lampička, kov černý, textil černý, plast zlaté barvy, kabel PVC černý, kolébkový vypínač...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, nikl, sklo opál, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na kabelu, DxŠxV:...
Stolní lampička, keramická, zlaté barvy, textil černý, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Stolní lampička, kov bílý, akryl čirý, křišťálový efekt, stmívatelné, regulace dotykového...
Stolní lampička, kov mosazná barva, sklo bílé, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, kov černý matný, kouřové sklo s přechodem do průhledného skla, kov mosazný...
Stolní lampička, kov šedý, světlé dřevo, kabel 1,5m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez žárovky...
Stolní lampička, černý kov, světlé dřevo, kabel 1,5 m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez...
Stolní lampička, kov černý matný, akrylové křišťály čiré, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Stolní lampička, plast černý, kov černý, plast, Flexo, dotykový vypínač ON/OFF, stmívatelné,...
Stolní lampička plast šedý matný, chrom, plast satin, dotykové zapínání/vypínání, plynulé...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

