GORLEY 15698-4HM GLOBO závěsné | 4x E27 | zlatá | Š: 110 cm |
Kód: 15698-4HMSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, výškově...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 500 mm,...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 320 mm,...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost...
Stojací lampa, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, vypínač na...
Stolní lampička, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, DxŠx výška 1100x200x1400 mm, bez žárovek 4xE27, Max. 60W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.71 kg |
| EAN: | 9007371452804 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 4 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 140 cm |
| ? Šířka: | 110 cm |
| ? Hloubka: | 20 cm |
Závěsné svítidlo, chrom, K5 průhledné křišťály, pohyblivé, průměr kruhů 30 cm, 50 cm a 70 cm,...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo, kov černý, mosaz, černý PVC kabel, DxŠxV: 65x6x120 cm, bez žárovek 4xGU10, max....
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, textilní kabel černý, výškově...
Závěsné svítidlo, kov chrom, křišťály K5 čiré, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov chrom, čiré křišťály K5, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov černý/zlatý, akryl opál, stmívatelné, vícekrokové ovládání přes nástěnný...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, plast opál, stmívatelné nástěnným vypínačem, paměťová funkce,...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, plast bílý, kabel PVC černý, několik úrovní přes...
Závěsné svítidlo, kov šedý, hliník šedý, kabel PVC černý, výškově nastavitelné, DxŠx výška...
Závěsné svítidlo, kov, stará mosaz, satinované sklo, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, možnost nastavení výšky, DxŠxV: 630x110x1200 mm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, hliník černý matný, silikon bílý, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, hliník imitace dřeva, kabel PVC...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

