FLORENTINA 15907-3H GLOBO závěsné | 3x E27 | černá | Š: 72,5 cm |
Kód: 15907-3HSouvisející produkty
Stropní svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, průměr 405 mm, výška 260 mm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový vypínač na...
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky, DxŠx výška 725x125x1500 mm, bez žárovek 3xE27, max. 40W 230V

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.73 kg |
| EAN: | 9007371452149 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov, sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 3 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | max. 150 cm |
| ? Šířka: | 72,5 cm |
| ? Hloubka: | 12,5 cm |
Závěsné svítidlo, mosaz, sklo bílé alabastr, průměr 60 cm, výška max. 100 cm, bez žárovek 3xE27,...
Závěsné svítidlo kov černý matný, plast opál, hliník černý matný, hliník imitace dřeva, kabel PVC...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové a průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, skleněné koule bílé, kabel PVC černý, průměr 550 mm, výška max....
Závěsné svítidlo kov černý matný, skleněné tyče kouřové barvy, kabel PVC černý, možnost nastavení...
Závěsné svítidlo, kov černý, plast opál bílý, průměr 60 cm, výška max. 120 cm, včetně 1xLED 30W...
Závěsné svítidlo, kov zlaté barvy, hliník zlaté barvy broušený, křišťály K5 čiré, akryl čirý,...
Závěsné svítidlo, kov černý, sklo kouřové, průhledné, kabel PVC černý, možnost zkrácení výšky,...
Závěsné svítidlo, černý matný kov, kouřové sklo, čirý akryl, černý PVC kabel, možnost zkrácení...
Závěsné svítidlo, kov, chrom, akryl, skleněné křišťály, 4 LED spoty ve vrchní části svítidla,...
Závěsné svítidlo, kov, hliník černý matný, dřevo, stmívatelné, několik úrovní pomocí nástěnného...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, kov černý, textilní černý kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156...
Závěsné svítidlo, kov chrom, čiré křišťály K5, chromový kroužek, stmívatelné, několik úrovní...
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, skleněné křišťály, jantarové, čiré, průměr 60 cm, výška max....
Závěsné svítidlo, kov zlatý matný, sklo jantar, hnědý textilní kabel, DxŠxV: 80x9x max. 156 cm,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, chrom, skleněný křišťál průhledný, výškově nastavitelné, DxŠxV:...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

