RIHA 56133-9D GLOBO stropní | 9x G9 | LED | 31,5W | černá | Š: 86,6 cm |
Kód: 56133-9DSouvisející produkty
Závěsné svítidlo, kov černý matný, sklo kouřové, kabel PVC transparentní, DxŠxV: 1200x345x1200...
Stropní a nástěnné svítidlo kov černý matný, kouřové sklo, DxŠxV: 240x250x125 mm, průměr 1x10cm,...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, sklo průměr 1x12 cm, 2x10 cm včetně 10676...
Stropní svítidlo kov černý matný, kouřové sklo průměr 235 mm, výška 400 mm, průměr 2x10cm,...
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, sklo O2x12cm, 2x10cm, včetně 10676 LED LM, vypínač,...
Stojací lampa kov černý matný, sklo kouřové, vypínač, DxŠxV: 295x280x1550 mm, délka kabelu 2400...
Závěsné svítidlo, kov černý, kouřové sklo, sklo průměr 2x15 cm, 3x12 cm, 4x10 cm, DxŠxV:...
Závěsné svítidlo, kov černý, skleněné koule kouřové barvy, kabel PVC černý, výškově nastavitelné,...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý, sklo, sklo průměr 4x12 cm, 5x10 cm, DxŠxV: 86x30x36 cm, včetně 9xG9 LED 3.5W 230V, 80lm, 3000K.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.99 kg |
| EAN: | 9007371393039 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 9 |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Patice žárovky: | G9 |
| ? Spotřeba: | 31,5W |
| ? Světelný tok: | 720lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 35,8 cm |
| ? Šířka: | 86,6 cm |
| ? Hloubka: | 30 cm |
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil zlatý, akrylové křišťály průhledné, průměr 40 cm, výška...
Stropní svítidlo, kov chrom, křišťál K5 průhledný, akryl satinovaný, stmívatelné, průměr 50 cm,...
Stropní svítidlo, kovový matný nikl, sklo bílé, výška: 24cm, včetně žárovek 3xE14 LED 14,5W 230V.
Stropní svítidlo, kov černý, skleněné křišťály kouřové, čiré, průměr 400 mm, výška 330 mm, bez...
Stropní svítidlo, kov černý, kouřové sklo, průměr 46 cm, výška 36 cm, bez žárovek 3xE14, max. 40W...
Stropní svítidlo kov černý matný, sklo kouřové, skleněné krystaly čiré, průměr 28 cm, výška 26...
Stropní svítidlo, černý matný kov, sklo kouřové barvy, průhledné, DxŠx výška 650x150x285 mm, bez...
Stropní svítidlo, černý kov, plast opál, funkce paměti, noční světlo, stmívatelné, dálkové...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 870x280x370 mm, sklo průměr 5x10cm, 4x12cm včetně 9xG9...
Stropní svítidlo, tmavě šedý kov, kouřové sklo s drážkami, průměr: 18cm, výška: 23cm, bez žárovky...
Stropní svítidlo, kov černý, akrylové křišťály čiré, průměr 350 mm, výška 180 mm, bez žárovek...
Stropní světlo, bílý plast, chromované, otočné, DxŠxV:51,5x10x7,2cm, LED 12W 230V, zdroj 1450lm,...
Stropní svítidlo, kov černý, kov černý chrom, sklo měděné barvy, průhledné, průměr 450 mm, výška...
Stropní svítidlo, chrom, plast, průměr 65 cm, výška 16 cm, bez žárovek 5xE14, max. 40W 230V.
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kouřové sklo, průměr 380 mm, výška...
Stropní svítidlo, chrom, sklo kouřové, skleněné křišťály průhledné, průměr 35 cm, výška 28 cm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


