Fontánka FONTANA 93031 GLOBO | LED | V: 19 cm |
Kód: 93031Související produkty
Dekorativní svítidlo, plast šedý, včetně čerpadla, DxŠxV: 21 x 19 x 26 cm, včetně 1xLED 0,13W 12V.
Dekorativní svítidlo, plast šedý, včetně čerpadla, DxŠxV: 21x18x26cm, včetně 4xRGB LED 0,13W 230V.
Detailní popis produktu
Fontána, plast černý, dům, s adaptérem, vypínač, změna barvy, DxŠxV: 13x13x19cm, včetně 1xRGB LED 0.13W 230V.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| EAN: | 9007371372164 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | plast |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Výška: | 19 cm |
| ? Šířka: | 13 cm |
| ? Hloubka: | 13 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Dekorativní svítidlo, solný křišťál, 3-5 kg, vypínač, ŠxV: 13x23 cm, bez žárovky 1xE14, max. 15W...
Světelný řetěz, černý plast, sklo, IP44, délka: 4,7m, včetně žárovek 2xE27 25W 230V, zelená,...
Dekorativní svítidlo, chrom, akryl, váza s růžičkou, vypínač, změna barvy světla, bez baterií...
Dekorativní svítidlo, plast šedý, včetně čerpadla, DxŠxV: 21 x 19 x 26 cm, včetně 1xLED 0,13W 12V.
Dekorativní svítidlo, plast šedý, včetně čerpadla, DxŠxV: 21x18x26cm, včetně 4xRGB LED 0,13W 230V.
Závěsné svítidlo, dřevo, modrá bílá, plast opál, letadlo s chlapcem.
Svítidlo do zásuvky plastové bílé, plast opál, satinované, noční světlo, včetně senzoru,...
Dekorativní svítidlo, plast, dřevo, vypínač, bez baterií 3xAA 1,5V, DxŠxV: 30x3x10 cm, včetně...
LED svítidlo, Pushlight, plast, stříbrná, průhledná, tlačítkový vypínač, včetně baterie 3xAAA...
LED světelný řetěz, plast černý a průhledný, vzdálenost mezi světly 50cm, 3m napájecí kabel,...
Svítidlo do zásuvky, plast bílý, plast satin, vypínač, DxŠxV: 4,7x2,5x7cm, včetně 4xLED 0,06W...
LED pásek (délka 5 m) plastový bílý, stmívatelný, RGB měnič a fixace barev, dálkové ovládání,...
LED pásek (3 metry), možnost prodloužení o další 3 metry pomocí přiloženého propojovacího pásku,...
Ruční svítidlo, hliník stříbrný, plast průhledný, blistrové balení, vypínač, včetně baterie:...
Dekorativní svítidlo, plast tmavě šedý, plast průhledný, provoz s baterií nebo adaptérem,...
Svítidlo do zásuvky, plast bílý, soumrakový vypínač, ŠxV: 6,5x10cm, H:7,5cm, včetně 4xLED 0,6W...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
