CANDLY 28101 GLOBO dekorativní
Kód: 28101Detailní popis produktu
Dekorativní lampa, bílý plast/satén, vypínač, efekt ohně, včetně baterie 1xCR2032 210mAh, sada 16 ks s 10 malými a 6 velkými svíčkami, cca 100 hodin svícení. , šířka: 37mm, výška 3,5cm/5,5cm, LED 0,02W 3V, zdroj 4lm, výkon 3lm, 2300K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 9007371481422 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 0,02W |
| ? Světelný tok: | 4lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 2300K |
| ? Výška: | 3,5 (cm) |
| ? Šířka: | 3,7 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
