LED pásek 38991 GLOBO | LED | 15W | dálkové ovl. | IP21 | D: 3 m |
Kód: 38991Související produkty
LED pásek (3 metry), možnost prodloužení o další 3 metry pomocí přiloženého propojovacího pásku,...
LED pásek (3 metry), možnost prodloužení o další 3 metry pomocí přiloženého propojovacího pásku,...
LED pásek (délka 5 m) plastový bílý, stmívatelný, měnič a fixace barev, SmartLight, aplikace,...
LED pásek (délka 5 m) plastový bílý, stmívatelný, RGB měnič a fixace barev, dálkové ovládání,...
Detailní popis produktu
LED pásek je dodáván jako kompletní sada připravená k instalaci. Při montáži tohoto LED pásku nepotřebujete mnoho kroků, protože jej připevníte rychle a snadno pomocí lepicí pásky na zadní straně. Pomocí přiloženého konektoru je možné prodloužit 3 metry dlouhé pásmo a přídavné dálkové ovládání umožňuje měnit a fixovat barvy. Bez ohledu na to, kde je instalován, zaručeně vytvoří domácí atmosféru.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 9007371243044 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zelená, červená, fialová |
| ? Materiál: | plast |
| ? Chytré funkce: | dálkové ovládání, změna barev ovladačem, zdroj LED |
| ? Světelný tok: | 330lm |
| ? Odstín světla, teplota: | RGBW |
| ? Výška: | 0,3 cm |
| ? Šířka: | 300 cm |
| ? Hloubka: | 1 cm |
Dekorativní svítidlo, plast tmavě šedý, plast průhledný, provoz s baterií nebo adaptérem,...
Dekorativní svítidlo, chrom, akryl, váza s růžičkou, vypínač, změna barvy světla, bez baterií...
Solná lampička, solný kámen, přírodní barva, dřevo tmavě hnědé, vypínač na kabelu, průměr 12 cm,...
LED svítidlo, Pushlight, plast, stříbrná, průhledná, tlačítkový vypínač, včetně baterie 3xAAA...
Dekorativní svítidlo, plast šedý, včetně čerpadla, DxŠxV: 21x18x26cm, včetně 4xRGB LED 0,13W 230V.
Ruční svítidlo, hliník stříbrný, plast průhledný, blistrové balení, vypínač, včetně baterie:...
Závěsné svítidlo, dřevo, modrá bílá, plast opál, letadlo s chlapcem.
Dekorativní svítidlo, solný křišťál, 2-3 kg, vypínač, ŠxV: 12x16 cm, bez žárovky 1xE14, max. 15W...
Světelný řetěz, černý plast, sklo, IP44, délka: 4,7m, včetně žárovek 2xE27 25W 230V, zelená,...
Svítidlo do zásuvky plastové bílé, plast opál, satinované, noční světlo, včetně senzoru,...
Dekorativní svítidlo, plast, dřevo, vypínač, bez baterií 3xAA 1,5V, DxŠxV: 38x3x11cm, včetně...
Stojací lampa, plast šedý a průhledný, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu, RGB změna barvy,...
LED světelný řetěz, černý plast, barevná skla, délka kabelu 3m, vzdálenost mezi LED 50cm, IP44,...
Dekorativní svítidlo, solný kámen, černý, přírodní barva, vypínač na kabelu, průměr 15,5 cm,...
Dekorativní svítidlo, solný křišťál, 7-10 kg, vypínač, ŠxV: 17x30 cm, bez žárovky 1xE14, max. 15W...
LED pásek (délka 5 m) plastový bílý, stmívatelný, RGB měnič a fixace barev, dálkové ovládání,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
