Svítící nápis HOME 29975 GLOBO | LED |
Kód: 29975Související produkty
Dekorativní svítidlo, plast, dřevo, vypínač, bez baterií 3xAA 1,5V, DxŠxV: 30x3x10 cm, včetně...
Detailní popis produktu
Dekorativní svítidlo, plast, dřevo, vypínač, bez baterií 3xAA 1,5V, DxŠxV: 38x3x11cm, včetně 28xLED 0,06W 3V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 9007371339082 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | dřevo |
| ? Materiál: | dřevo a plast |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| Napájení: | 3x AA baterie (nejsou součástí) |
| ? Výška: | 11 cm |
| ? Šířka: | 38 cm |
| ? Hloubka: | 3,2 cm |
LED světelný řetěz, černý plast, plast opál, párty řetěz, pro venkovní použití, IP44, délka...
LED pásek (3 metry), možnost prodloužení o další 3 metry pomocí přiloženého propojovacího pásku,...
SMART zásuvka, plast bílý, zásuvkový adaptér, kompatibilní s Google Assistant+Alexa, vypínač,...
Dekorativní svítidlo, plast, dřevo, vypínač, bez baterií 3xAA 1,5V, DxŠxV: 30x3x10 cm, včetně...
Svítidlo do zásuvky plastové bílé, plast opál, satinované, noční světlo, včetně senzoru,...
Dekorativní svítidlo, solný křišťál, 3-5 kg, vypínač, ŠxV: 13x23 cm, bez žárovky 1xE14, max. 15W...
LED pásek (3 metry), možnost prodloužení o další 3 metry pomocí přiloženého propojovacího pásku,...
Svítidlo do zásuvky, plast bílý, plast satin, vypínač, DxŠxV: 4,7x2,5x7cm, včetně 4xLED 0,06W...
Závěsné svítidlo, dřevo, modrá bílá, plast opál, letadlo s chlapcem.
Dekorativní svítidlo, černý plast, průhledný plast, disko světlo s křišťálovými hvězdami,...
Dekorativní svítidlo, solný kámen, černý, přírodní barva, vypínač na kabelu, průměr 15,5 cm,...
Dekorativní svítidlo, solný křišťál, 2-3 kg, vypínač, ŠxV: 12x16 cm, bez žárovky 1xE14, max. 15W...
Stolní lampička, plast černý, plast bílý, Bluetooth reproduktor 5W, s AUX, USB kabel 1m, vypínač,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

