Dekorační lampička ARIANE 28080-12 GLOBO | LED | 0,18W | 6 cm |
Kód: 28080-12Související produkty
Dekorativní svítidlo, plast tmavě šedý, plast průhledný, provoz s baterií nebo adaptérem,...
Detailní popis produktu
Tato magma lampička ve stříbrné metalíze zaručeně upoutá pozornost v každém pokoji.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 9007371218240 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | stříbrná, fialová |
| ? Materiál: | plast a sklo |
| ? Chytré funkce: | vypínač, zdroj LED |
| Napájení: | 3x LR44 (jsou přibaleny) |
| ? Výška: | 18,5 cm |
| ? Šířka: | 6,2 cm |
| ? Hloubka: | 6,2 cm |
Světelný řetěz, černý plast, sklo, IP44, délka: 4,7m, včetně žárovek 2xE27 25W 230V, zelená,...
Dekorativní svítidlo, chrom, akryl, váza s růžičkou, vypínač, změna barvy světla, bez baterií...
Dekorativní svítidlo, černý plast, průhledný plast, disko světlo s křišťálovými hvězdami,...
Dekorativní svítidlo, plast, dřevo, vypínač, bez baterií 3xAA 1,5V, DxŠxV: 30x3x10 cm, včetně...
Dekorativní svítidlo, solný křišťál, 7-10 kg, vypínač, ŠxV: 17x30 cm, bez žárovky 1xE14, max. 15W...
SMART zásuvka, plast bílý, zásuvkový adaptér, kompatibilní s Google Assistant+Alexa, vypínač,...
Dekorativní svítidlo, solný kámen, černý, přírodní barva, vypínač na kabelu, průměr 15,5 cm,...
Stojací lampa, plast šedý a průhledný, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu, RGB změna barvy,...
Dekorativní svítidlo, solný křišťál, 3-5 kg, vypínač, ŠxV: 13x23 cm, bez žárovky 1xE14, max. 15W...
Solná lampička, solný kámen, přírodní barva, dřevo tmavě hnědé, vypínač na kabelu, průměr 12 cm,...
Dekorativní svítidlo, plast, dřevo, vypínač, bez baterií 3xAA 1,5V, DxŠxV: 38x3x11cm, včetně...
Dekorativní svítidlo, plast tmavě šedý, plast průhledný, provoz s baterií nebo adaptérem,...
LED pásek (3 metry), možnost prodloužení o další 3 metry pomocí přiloženého propojovacího pásku,...
Dekorativní svítidlo, plast šedý, včetně čerpadla, DxŠxV: 21 x 19 x 26 cm, včetně 1xLED 0,13W 12V.
Svítidlo do zásuvky plastové bílé, plast opál, satinované, noční světlo, včetně senzoru,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
