BRONDAR 28058K GLOBO lampička
Kód: 28058KSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stolní lampička, plast čirý a červený, křišťálový efekt, dotykový vypínač a stmívač, bez adaptéru, včetně kabelu USB, USB-C, doba nabíjení cca 3 hodiny a doba svícení cca 6 hodin, svítí během nabíjení, DxŠxV:140x130x170mm, LED 0,5W 3V, 3500K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 9007371528455 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, červená |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED, dotykový stmívač |
| Napájení: | nabíjecí |
| ? Spotřeba: | 0,5W |
| ? Odstín světla, teplota: | 3500K |
| ? Výška: | 17 (cm) |
| ? Šířka: | 13 (cm) |
| ? Hloubka: | 14 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
