BRONDAR 28058 GLOBO lampička
Kód: 28058Související produkty
Detailní popis produktu
Stolní lampička, plast čirý a červený křišťálový efekt, PVC kabel bílý, kolébkový vypínač na kabelu, bez adaptéru, včetně USB kabelu, včetně 10W DC5V 2A adaptéru, DxŠxV: 260x205x320mm, délka kabelu 2000mm, včetně 200xLED 0,03W 5V, 8000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 9007371459247 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, červená |
| ? Počet světel. zdrojů: | 200 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 0,03W |
| ? Odstín světla, teplota: | 8000K |
| ? Výška: | 32 (cm) |
| ? Šířka: | 20,5 (cm) |
| ? Hloubka: | 26 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
