Solná lampa STONE 28330 GLOBO | 1x E14 | béžová | Š: 13 cm |
Kód: 28330Související produkty
Dekorativní svítidlo, solný křišťál, 2-3 kg, vypínač, ŠxV: 12x16 cm, bez žárovky 1xE14, max. 15W...
Dekorativní svítidlo, solný křišťál, 7-10 kg, vypínač, ŠxV: 17x30 cm, bez žárovky 1xE14, max. 15W...
Dekorativní svítidlo, solný kámen, černý, přírodní barva, vypínač na kabelu, průměr 15,5 cm,...
Solná lampička, solný kámen, přírodní barva, dřevo tmavě hnědé, vypínač na kabelu, průměr 12 cm,...
Detailní popis produktu
Krystal soli, který váží tři až pět kilogramů, je přírodní produkt, a proto vždy dopadne trochu jinak. Uvnitř je patice E14, která je pevně přišroubována ke kameni. Díky patici si vyberete vhodnou žárovku pro vás (max. 15W). Svítidlo lze ovládat pomocí vypínače. Vzhledem k jejich dlouhé životnosti a úspoře energie doporučujeme LED svítidla.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| EAN: | 9007371243914 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | béžová |
| ? Materiál: | sůl a plast |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 23 cm |
| ? Šířka: | 13 cm |
| ? Hloubka: | 13 cm |
Stojací lampa, plast šedý a průhledný, černý PVC kabel, s vypínačem na kabelu, RGB změna barvy,...
Dekorativní svítidlo, solný křišťál, 2-3 kg, vypínač, ŠxV: 12x16 cm, bez žárovky 1xE14, max. 15W...
Svítidlo do zásuvky plastové bílé, plast opál, satinované, noční světlo, včetně senzoru,...
LED pásek (délka 5 m) plastový bílý, stmívatelný, RGB měnič a fixace barev, dálkové ovládání,...
Dekorativní svítidlo, plast, dřevo, vypínač, bez baterií 3xAA 1,5V, DxŠxV: 30x3x10 cm, včetně...
Dekorativní svítidlo, plast, dřevo, vypínač, bez baterií 3xAA 1,5V, DxŠxV: 38x3x11cm, včetně...
Závěsné svítidlo, dřevo, modrá bílá, plast opál, letadlo s chlapcem.
Svítidlo do zásuvky, plast bílý, plast satin, vypínač, DxŠxV: 4,7x2,5x7cm, včetně 4xLED 0,06W...
LED světelný řetěz, černý plast, plast opál, párty řetěz, pro venkovní použití, IP44, délka...
Solná lampička, solný kámen, přírodní barva, dřevo tmavě hnědé, vypínač na kabelu, průměr 12 cm,...
Dekorativní svítidlo, solný křišťál, 7-10 kg, vypínač, ŠxV: 17x30 cm, bez žárovky 1xE14, max. 15W...
LED pásek (3 metry), možnost prodloužení o další 3 metry pomocí přiloženého propojovacího pásku,...
Dekorativní svítidlo, plast šedý, včetně čerpadla, DxŠxV: 21 x 19 x 26 cm, včetně 1xLED 0,13W 12V.
Dekorativní svítidlo, plast šedý, včetně čerpadla, DxŠxV: 21x18x26cm, včetně 4xRGB LED 0,13W 230V.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
