Solná lampa STONE 28300 GLOBO | 1x E14 | béžová | Š: 12 cm |
Kód: 28300Související produkty
Dekorativní svítidlo, solný křišťál, 3-5 kg, vypínač, ŠxV: 13x23 cm, bez žárovky 1xE14, max. 15W...
Dekorativní svítidlo, solný křišťál, 7-10 kg, vypínač, ŠxV: 17x30 cm, bez žárovky 1xE14, max. 15W...
Dekorativní svítidlo, solný kámen, černý, přírodní barva, vypínač na kabelu, průměr 15,5 cm,...
Solná lampička, solný kámen, přírodní barva, dřevo tmavě hnědé, vypínač na kabelu, průměr 12 cm,...
Detailní popis produktu
Krystal soli o hmotnosti dva až tři kilogramy je přírodní produkt, a proto je vždy trochu jiný. Uvnitř je patice E14, která je pevně přišroubována ke kameni a dává možnost použití samostatné žárovky (max. 15W). LED žárovky doporučujeme pro jejich dlouhou životnost a úsporu energie. Svítidlo lze snadno ovládat pomocí vypínače.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 9007371240913 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | béžová |
| ? Materiál: | sůl a plast |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E14 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 16 cm |
| ? Šířka: | 12 cm |
| ? Hloubka: | 12 cm |
Závěsné svítidlo, dřevo, modrá bílá, plast opál, letadlo s chlapcem.
Svítidlo do zásuvky, plast bílý, soumrakový vypínač, ŠxV: 6,5x10cm, H:7,5cm, včetně 4xLED 0,6W...
LED svítidlo, Pushlight, plast, stříbrná, průhledná, tlačítkový vypínač, včetně baterie 3xAAA...
Dekorativní svítidlo, plast, dřevo, vypínač, bez baterií 3xAA 1,5V, DxŠxV: 30x3x10 cm, včetně...
Dekorativní svítidlo, solný křišťál, 3-5 kg, vypínač, ŠxV: 13x23 cm, bez žárovky 1xE14, max. 15W...
LED pásek (3 metry), možnost prodloužení o další 3 metry pomocí přiloženého propojovacího pásku,...
SMART zásuvka, plast bílý, zásuvkový adaptér, kompatibilní s Google Assistant+Alexa, vypínač,...
Dekorativní svítidlo, plast šedý, včetně čerpadla, DxŠxV: 21x18x26cm, včetně 4xRGB LED 0,13W 230V.
Svítidlo do zásuvky, plast bílý, plast satin, vypínač, DxŠxV: 4,7x2,5x7cm, včetně 4xLED 0,06W...
Dekorativní svítidlo, solný kámen, černý, přírodní barva, vypínač na kabelu, průměr 15,5 cm,...
Dekorativní svítidlo, solný křišťál, 7-10 kg, vypínač, ŠxV: 17x30 cm, bez žárovky 1xE14, max. 15W...
Dekorativní svítidlo, plast tmavě šedý, plast průhledný, provoz s baterií nebo adaptérem,...
LED pásek (délka 5 m) plastový bílý, stmívatelný, měnič a fixace barev, SmartLight, aplikace,...
Stolní lampička, plast černý, plast bílý, Bluetooth reproduktor 5W, s AUX, USB kabel 1m, vypínač,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
