CANDLE 28075-2 GLOBO dekorativní
Kód: 28075-2Detailní popis produktu
Dekorativní lampa, čirý plast, saténový plast, posuvný vypínač, včetně baterie 3xLR1130, šířka: 45mm, výška: 95mm, sada 2 kusů, LED 0,25W 4,5V 2900K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 9007371474844 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 0,25W |
| ? Odstín světla, teplota: | 2900K |
| ? Výška: | 9,5 (cm) |
| ? Šířka: | 4,5 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
