COEN 28076-2 GLOBO dekorativní
Kód: 28076-2Detailní popis produktu
Dekorativní lampa, plastová oranžová, plastová čirá, rozsvítí se, jakmile se do sklenice nalije tekutina, včetně baterie 2x CR2032 210mAh, šířka: 69mm, výška: 181mm, sada 2 kusů, LED 0,06W 3V 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace a doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 9007371462858 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | béžová, orange |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 0,06W |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 18,1 (cm) |
| ? Šířka: | 6,9 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
