COLLY 15767T GLOBO lampička | 1x E27 | černá | Š: 25 cm |
Kód: 15767TSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elegantní stolní lampička zaujme svým krásným designem. Kovová tyč o délce 35 cm vyčnívá z kulaté černé matné základny a je zakončena objímkou E14 s tvarovaným bambusovým stínidlem (průměr 25 cm). Patice E14 umožňuje sami určit barvu a jas světla až do maximálního výkonu 25 W. Z důvodu dlouhé životnosti a úspory energie doporučujeme LED žárovky z naší nabídky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 9007371441198 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 37 cm |
| ? Šířka: | 25 cm |
| ? Hloubka: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

