MINA 15326TN GLOBO lampička | 1xE27 | černá | Š: 33 cm |
Kód: 15326TNSouvisející produkty
Nástěnné svítidlo, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač, ŠxV: 14x30 cm, hloubka 18 cm,...
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo, DxŠxV: 60x14x max. 140 cm, bez žárovek 3xE27, max. 40W 230V.
Závěsné svítidlo, kov černý, dřevo, DxŠxV: 100x14x max. 140cm, bez žárovek 5xE27, max. 40W 230V.
Stojací lampa, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač, DxŠxV: 47x25x168cm, bez žárovek...
Závěsné svítidlo, černý kov, přírodní dřevo, DxŠxV: 83x14x max. 140 cm, bez žárovek 4xE27, max....
Detailní popis produktu
Stolní lampička, černý kov, dřevo přírodní, černý kov, vypínač.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 9007371386628 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá, dřevo |
| ? Materiál: | kov a dřevo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 55 cm |
| ? Šířka: | 33 cm |
| ? Hloubka: | 18 cm |
Stolní lampička, kov černý, kouřové sklo, sklo O2x12cm, 2x10cm, včetně 10676 LED LM, vypínač,...
Stolní lampička, kov zlaté barvy, skleněné tyče bílé, průhledné, kabel PVC černý, kolébkový...
Stolní lampička, kov bílý, akryl čirý, křišťálový efekt, stmívatelné, regulace dotykového...
Stolní lampička, kov černý matný, kov mosaz, sklo kouřové, kolébkový vypínač na kabelu, průměr...
Stolní lampička plast bílý matný, chrom, dotykové zapínání/vypínání, plynulé dotykové stmívání,...
Stolní lampička, kov zlatý matný, sklo jantar, hnědý textilní kabel 1,5 m, dotykový vypínač,...
Stolní lampička, kov mosazná barva, sklo bílé, textilní kabel černý, kolébkový vypínač na kabelu,...
Stolní lampička, nikl, sklo opál, satinované, kolébkový vypínač na kabelu, průměr 150 mm, výška...
Stolní lampička, kov bílý matný, nikl, sklo opál, satinované, kolébkový vypínač na kabelu, průměr...
Stolní lampička, kov bílý, dotykový stmívač, paměťová funkce, baterie CR18650 1200mAh 5V, možnost...
Stolní lampička, kov černý, sklo jantarové, průhledné, kov mosazný matný, kabel PVC černý,...
Stolní lampička, černý kov, světlé dřevo, kabel 1,5 m, vypínač, D x Š x V: 32x16x45 cm, bez...
Stolní lampička, kov černý matný, sklo kouřové, kolébkový vypínač na kabelu, průměr 150 mm, výška...
Stolní lampička, kov černý matný, skleněné tyčinky kouřové barvy, kabel PVC černý, kolébkový...
Stolní lampa, přírodní barva dřeva, kov, bílý textil, kolébkový vypínač na kabelu, eukalyptové...
Stolní lampička, keramika hnědá, textil bílý, kabel 1,2 m, vypínač, D x Š x V: včetně 13x11x29...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



