BENDERA 28081 GLOBO lampička
Kód: 28081Detailní popis produktu
Stolní lampička, bílý plast, bílý PVC kabel, dotykové zapnutí/vypnutí, plynulá regulace stmívání, nastavení barev, bez adaptéru, včetně USB kabelu, USB-A 2.0 - USB-C, šířka: 130mm, výška: 210mm, kabel 800mm, LED 1W 230V 81lm, CCT 3500/4800/2600K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 9007371518272 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| Napájení: | nabíjecí |
| ? Spotřeba: | 1W |
| ? Světelný tok: | 168lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3500K, 4800K, 2600K |
| ? Výška: | 21 (cm) |
| ? Šířka: | 13 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
