DORO 416080AD2R GLOBO stropní
Kód: 416080AD2RSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, hliník stříbrný, MDF šedá tmavá, plast bílý, šířka: 450mm, výška: 85mm, včetně LED 24W 230V, zdroj 2500lm, výkon 1200lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 9007371522552 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, stříbrná, šedá |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 24W |
| ? Světelný tok: | 2500lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 8,5 (cm) |
| ? Šířka: | 45 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
