DORO 416080WD GLOBO stropní | LED | 18W | dřevo | Š: 60 cm |
Kód: 416080WDSouvisející produkty
Stropní svítidlo, hliník, grafit, MDF imitace dřeva, akryl opál, rám imitace dubu, DxŠxV: 30x30x6...
Stropní svítidlo, hliník, grafit, MDF imitace dřeva, akryl opál, rám imitace dubu, DxŠxV: 59x59x7...
Stropní svítidlo, kov grafit, MDF vzhled dřeva, plast opál, průměr 30 cm, výška 9 cm, včetně LED...
Stropní svítidlo, kov grafit, MDF vzhled dřeva, plast opál, průměr 45 cm, výška 9 cm, včetně LED...
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo řady Doro vyniká krásným vzhledem dřeva a jednoduchým tvarem. 60 cm dlouhé obdélníkové stropní svítidlo má integrovanou LED žárovku, která svítí příjemně teplým bílým světlem (3000 Kelvinů). S barevnou kombinací grafitu a vzhledu dřeva vytvoříte krásný celkový obraz.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.31 kg |
| EAN: | 9007371417780 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Velikostní řada: | 50 cm a více |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | dřevo |
| ? Materiál: | kov a dřevo |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 18W |
| ? Světelný tok: | 1000lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 6 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 15 cm |
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl antracit a opál, noční světlo, funkce paměti, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, chrom, třpytivý efekt, noční světlo, mobilní aplikace a...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl, kompatibilní s Google Assistant a Alexa, paměťová funkce,...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl bílý, 2 kroužky 2700K. a 2 kroužky 6500K. (nelze přepínat),...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, průhledné plastové křišťály, změna barvy světla pomocí...
Stropní svítidlo, plast antracit, broušený šedý kov, akryl bílý, DxŠx výška 480x480x52 mm, včetně...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál bílý, třpytivý efekt, kompatibilní s Google Assistant a...
Stropní svítidlo, kovové bílé, plastové v barvě šampaň, akrylové bílé, akrylové zrcadlo,...
Stropní svítidlo, bílý kov, plast bílý, funkce paměti, stmívatelné, dálkové ovládání, fixace...
Stropní svítidlo,kov bílý,plast opál,skleněné krystaly,paměťová funkce,noční...
Stropní svítidlo, kov bílý a černý matný, akryl opál, stmívatelné, několik úrovní pomocí...
Stropní svítidlo, kov černý, plast, zrcadlový křišťálový efekt, plast černý, plast bílý, několik...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast, zrcadlový 3D efekt, akryl bílý, průměr 225 mm, výška 40 mm,...
Stropní svítidlo, kov černý, plast bílý, funkce paměti, stmívatelné, dálkové ovládání, fixace...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
