DORO 416080WD1R GLOBO stropní | LED | 12W | dřevo | Š: 30 cm |
Kód: 416080WD1RSouvisející produkty
Stropní svítidlo, hliník grafit, MDF vzhled dřeva, akryl opál, DxŠxV: 60x15x6 cm, včetně LED 18W...
Stropní svítidlo, hliník, grafit, MDF imitace dřeva, akryl opál, rám imitace dubu, DxŠxV: 30x30x6...
Stropní svítidlo, hliník, grafit, MDF imitace dřeva, akryl opál, rám imitace dubu, DxŠxV: 59x59x7...
Stropní svítidlo, kov grafit, MDF vzhled dřeva, plast opál, průměr 45 cm, výška 9 cm, včetně LED...
Detailní popis produktu
Toto kulaté stropní svítidlo inspiruje svým skvělým designem. Opálový plast, který zakrývá přiložené LED žárovky, je uzavřen kulatým vnějším pouzdrem z kovu a MDF ve vzhledu dřeva (průměr 30 cm). S LED žárovkami to poskytuje příjemné teplé bílé světlo 3000 Kelvinů.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.97 kg |
| EAN: | 9007371442553 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Velikostní řada: | do 34 cm |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | dřevo |
| ? Materiál: | kov, dřevo a plast |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 12W |
| ? Světelný tok: | 950lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Výška: | 8,5 cm |
| ? Šířka: | 30 cm |
| ? Hloubka: | 30 cm |
Stropní svítidlo, akryl opál, chrom, třpytivý efekt, kompatibilní s Google Assistant a Alexa,...
Stropní svítidlo, plast se vzhledem dřeva, satinovaný a opál, bílý, několik úrovní přes nástěnný...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, akryl opál, plast šedý, paměťová funkce, noční světlo,...
Stropní svítidlo, hliník, grafit, MDF imitace dřeva, akryl opál, rám imitace dubu, DxŠxV: 59x59x7...
Stropní svítidlo, kovový bílý, saténový akrylát, třpytivý efekt, noční osvětlení, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, kov hnědý, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov černý, dřevo hnědé, akryl opál, DxŠxV: 39x39x9 cm, včetně LED 24W 230V,...
Stropní svítidlo kov bílý, akryl imitace dřeva, akryl opál, průměr 300 mm, výška 50 mm, včetně...
Stropní svítidlo, kov bílý a černý, akryl opál bílý, vrchní část otočná, paměťová funkce, noční...
Stropní svítidlo kovové bílé matné, akryl opál, DxŠxV: 480x430x60 mm, LED 24W 230V, 3000lm zdroj,...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl antracit a opál, noční světlo, funkce paměti, stmívatelné,...
Stropní svítidlo, kov bílý, akryl opál, paměťová funkce, noční světlo, stmívatelné, dálkové...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast opál, chromová obruč, změna barvy světla 3000-6400K, noční...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
