CARA 48556-40 GLOBO stropní
Kód: 48556-40Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov/hliník šedý, nerezová ocel, plast bílý, akrylové zrcadlo 3D efekt, několik úrovní pomocí nástěn. vypínače, paměťová funkce, 3 úrovně: vše dohromady - vnější prstenec - vnitřní prstenec, šířka: 432mm výška: 50mm, LED 40W 230V 2400lm 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.67 kg |
| EAN: | 9007371481101 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, šedá, červená |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 40W |
| ? Světelný tok: | 4630lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 5 (cm) |
| ? Šířka: | 43,2 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
