CAMILLA 48014-12 GLOBO stropní | LED |
Kód: 48014-12Detailní popis produktu
Čtvercové stropní svítidlo Camilla z bílého kovu a opálově bílého akrylu je široké 20 cm a vysoké pouze 4,6 cm. Díky 900 lumenům a barvě teplého bílého světla 3000 Kelvinů, dodávané LED osvětlení umožňuje, aby obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, jídelny, chodby, kanceláře a chodby zářily v přitažlivém světle. Vneste do svého domova moderní útulnost s touto plochou stropní lampou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 9007371410699 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá |
| ? Materiál: | kov a akryl |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 12W |
| ? Světelný tok: | 900lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Výška: | 4,6 cm |
| ? Šířka: | 20 cm |
| ? Hloubka: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

