ALSUNA 48557-48 GLOBO stropní
Kód: 48557-48Související produkty
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo, antracitový kov, čiré akrylové krystaly, plastové zrcadlo s 3D efektem, bílý akrylát, stmívatelné, fixace barvy, paměť. funkce, noční světlo, dálkové ovládání, šířka: 480mm, výška: 70mm, včetně LED 48W 230V, výkon 220-2160lm, CCT 2700-6000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.65 kg |
| EAN: | 9007371518340 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, šedá, černá, červená |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | dálkové ovládání, zdroj LED, stmívací |
| ? Spotřeba: | 48W |
| ? Světelný tok: | 6000lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 2700K, 6000K |
| ? Výška: | 7 (cm) |
| ? Šířka: | 48 (cm) |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
