DAKARI I 67356D GLOBO stropní
Kód: 67356DDetailní popis produktu
Stropní svítidlo, kov černý mat, ABS černý matný, hliník imitace tmavého dřeva, plast bílý, šířka: 205mm, výška: 51mm, včetně LED 12W 230V, zdroj 1430lm, výkon 490lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 9007371531783 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, černá, dřevo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | je součástí |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 12W |
| ? Světelný tok: | 1430lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Výška: | 5,1 (cm) |
| ? Šířka: | 20,5 (cm) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
