GEORGIA 48027-40SH GLOBO stropní | LED | 40W | dálkové ovl. | Š: IP44 | 50 cm |
Kód: 48027-40SHDetailní popis produktu
Toto moderní stropní svítidlo ze série Georgie zaujme svými funkcemi. Toto kulaté stropní svítidlo (průměr 50 cm) se skládá z 30W LED panelu v opálově bílé. Nastavte dechberoucí světelné akcenty s tímto nádherným stropním svítidlem s dekorem Sparkle. Dále má stropní svítidlo 1xRGB LED 5W 230V žárovky pro změnu barev na červenou, zelenou a modrou. Funkce nočního světla zajišťuje příjemné světlo a díky paměťové funkci zůstane nastavení zachováno i po vypnutí lampy. Pomocí přiloženého dálkového ovladače můžete nastavit a ztlumit barvu světla od 2700 Kelvinů teplé bílé do 6000 Kelvinů studené bílé, čímž vytvoříte pohodlnější životní atmosféru. Teplé světlo ve vstupní části nebo jasné světlo v kanceláři. K řízenému zhasnutí stropního světla slouží časovač. Tuto lampu Smartlight lze snadno ovládat pomocí aplikace Tuya Smart (Android TM/IOS). Hlasové ovládání je snadné s Amazon Echo Tm a Google Home.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.16 kg |
| EAN: | 9007371417117 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Velikostní řada: | 50 cm a více |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | bílá, černá |
| ? Materiál: | kov a plast |
| ? Chytré funkce: | dálkové ovládání, podpora mobilní aplikace, změna barev ovladačem, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 40W |
| ? Světelný tok: | max. 2640lm (volitelně na ovladači) |
| ? Odstín světla, teplota: | 2700-6500K (volitelně na ovladači) |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Výška: | 7 cm |
| ? Šířka: | 50 cm |
| ? Hloubka: | 50 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
