JOLLI 41758-42 GLOBO stropní | LED | dálkové ovl. |
Kód: 41758-42Detailní popis produktu
Toto kulaté stropní svítidlo ze série Jolli (průměr 60 cm) bude skvělým doplňkem vašeho interiéru. Skládá se z černého kovového plátu, kolem kterého je upevněn kovový kroužek se vzhledem dřeva. Prostor mezi nimi je pokryt opálovým plastem, který zakrývá přiložené LED lampy, které poskytují 2500 lumenů světla. S dodávaným dálkovým ovladačem můžete nejen ztlumit stropní světlo, ale také individuálně nastavit barvu světla v několika stupních mezi 2700 Kelviny (teplá bílá) a 6000 Kelviny (studená bílá) a mít také funkci nočního světla. S dalšími modely ze stejné série můžete dotvořit celkový obraz ve vašich čtyřech stěnách a zajistit si stylové prostředí.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.89 kg |
| EAN: | 9007371422128 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | dřevo |
| ? Materiál: | kov a dřevo |
| ? Chytré funkce: | změna barev ovladačem, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 42W |
| ? Světelný tok: | 2500lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 2700-6000K (volitelně na ovladači) |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 10 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 60 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
