LASSY 48406-24 GLOBO stropní | LED | 24W | bílá | Š: 33,5 cm |
Kód: 48406-24Související produkty
Detailní popis produktu
Toto stropní svítidlo LASSY je jednoduchý, klasicky tvarovaný model vyrobený převážně z opálového akrylátu s třpytivým dekorem. Přiložená 24W LED tohoto čtvercového stropního svítidla (33,5 x 33,5 cm) poskytuje jasných 1800 lumenů s teplou bílou barvou světla 3000K. Velmi pěkně padnoucí chromový prstencový rám završuje vzhled tohoto interiérového svítidla. Toto svítidlo lze použít univerzálně ve vašem obývacím pokoji.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní moderní |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 9007371394050 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Velikostní řada: | do 34 cm |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | bílá, stříbrná |
| ? Materiál: | chrom, kov a akryl |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 24W |
| ? Světelný tok: | 1800lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 7 cm |
| ? Šířka: | 33,5 cm |
| ? Hloubka: | 33,5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

