AMY 15187D3 GLOBO stropní | 1x E27 | zlatá | Š: 40 cm |
Kód: 15187D3Související produkty
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, textil zlatý, akrylové křišťály, průměr 40 cm, výška max. 140...
Stolní lampička, kov nikl matný, textil zlatý, akrylové křišťály průhledné, kabel 1,5 m, vypínač,...
Stropní svítidlo kov bílé, akryl, textil zlatá barva, průměr 40 cm, výška 10,5 cm, včetně 1xLED...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, plast, textil zlatý, vypínač, ŠxV: 15x26 cm, hloubka 19 cm,...
Detailní popis produktu
S průměrem 40 cm je toto stropní svítidlo ze série Amy vhodné do mnoha velikostí místností. Textilní stínidlo zlaté barvy má kovovou povrchovou úpravu a díky různým průhlednostem mu dodává dodatečný lesk. Hustá záclona z akrylových krystalů rozbíjí světlo a vytváří malé duhy na stropě a stěnách. Lampa má patici E27. Osvětlovací těleso není součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a designová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.32 kg |
| EAN: | 9007371360970 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | zlatá |
| ? Materiál: | nikl mat, textil a akryl |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 38 cm |
| ? Šířka: | 40 cm |
| ? Hloubka: | 40 cm |
Stropní svítidlo, kov chrom, křišťál K5 průhledný, akryl satinovaný, stmívatelné, průměr 50 cm,...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 320 mm,...
Stropní svítidlo, nikl, sklo opál, DxŠxV: 280x210x190 mm, sklo průměr 2x10cm, 1x12cm včetně...
Stropní a nástěnné svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 28x21x19 cm, včetně...
Stropní svítidlo, kov černý, kov mosaz, sklo jantarové, DxŠxV: 87x30x38 cm, včetně 9xG9 LED 3,5W...
Stropní svítidlo, kov bílý matný, plast opál bílý.
Stropní svítidlo kov černý matný, MDF, imitace tmavého dřeva, kouřové sklo, průměr 380 mm, výška...
Stropní svítidlo chrom nikl mat, opálové sklo, akrylové krystaly, DxŠxV: 74x33x16 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, chrom, skleněné tyčinky, K9 křišťály, velký květ uprostřed, průměr 28 cm, výška...
Stropní svítidlo, kov černý matný, chrom, skleněné tyčinky kouřové, průměr 320 mm, výška 215 mm,...
Stropní svítidlo kov černý matný, bambus, přírodní barva, průměr 350 mm, výška 205 mm, bez...
Stropní svítidlo, chrom, akryl, skleněné tyčinky čiré, K5 krystaly čiré, průměr 37 cm, výška 22...
Stropní svítidlo, tmavě šedý kov, kouřové sklo s drážkami, průměr: 18cm, výška: 23cm, bez žárovky...
Stropní svítidlo, kov zlatá barva matná, černá, skleněné tyče bílé, průhledné, průměr 500 mm,...
Stropní svítidlo kov nikl matný, sklo opál, 3 různá skla, průměr 460 mm, výška 360 mm, průměr...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com





