FULVA 40983-1 GLOBO stropní
Kód: 40983-1Související produkty
Náhradní sklo pro 40983-1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní klasická |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.58 kg |
| EAN: | 9007371287352 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | nikl mat, kov a sklo |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 7,5 cm |
| ? Šířka: | 25 cm |
| ? Hloubka: | 25 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Stropní svítidlo, hliník černý, kov zlatý, akryl, průměr 30 cm, výška 9 cm, včetně LED 24W 230V,...
Stropní svítidlo, nikl matný, sklo opál, průměr 30 cm, výška 10 cm, včetně 1xLED 12W 39,6V,...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, dekorační kamínky, průhledné ozdobné linky,...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast bílý a chromový, 3 kroky svícení pomocí nástěnného vypínače,...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, sklo opál, průměr 18 cm, výška 7 cm, bez žárovky 1xE27, max....
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, ozdobné linky, DxŠxV: 30x30x7 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, bílá, vícebarevné sklo s dětským vzorem, průměr 30 cm, výška 7 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, jantar, opálové sklo, K5 křišťály champagne, spodní sklo jantar, DxŠxV: 42x42x9...
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, satinované sklo, ozdobné linky, DxŠxV: 40x40x8 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, sklo opál, průměr 24 cm, výška 7 cm, bez žárovek 2xE27, max. 40W.
Stropní svítidlo, kov černý, plast černý a zlatý, 3 kroky svícení pomocí nástěnného vypínače,...
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, jantarové křišťály, DxŠxV: 40x40x10 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov chrom, krystaly K5/akrylové čiré, stmívatelné, několik úrovní pomocí...
Stropní svítidlo, kov chrom, akryl, plast, křišťálový efekt, DxŠxV: 28x28x9 cm, včetně 1xLED 16W...
Stropní svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, výška stínítka 10 cm, stínítko s...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály průhledné, DxŠxV: 42x42x9 cm, bez žárovek 3xE27,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

