CLARKE 15229D4 GLOBO stropní | LED | 60W | dálkové ovl. | Š: 60 cm |
Kód: 15229D4Související produkty
Stolní lampička, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,5m,...
Nástěnné svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, vypínač,...
Stojací lampa, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, kabel 1,8m,...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, tkanina zlato-černá, stínidlo s ozdobným děrováním, průměr 40...
Závěsné svítidlo, kov nikl matný, textil černý a zlatý, stínidlo s ozdobným děrováním, DxŠxV: 63...
Stolní lampička, kov nikl matný, textil černý a zlatý, kabel: 1,5m, stínidlo s ozdobným...
Stojací lampa, kov, nikl, textil černý a zlatý, kabel 1,8m, stínidlo s ozdobným děrováním,...
Stojací lampa, kov černý matný, textil černý, plast zlatý, kabel 1,8 m, stínítko s ozdobným...
Detailní popis produktu
Zvláště krásné stropní svítidlo CLARKE boduje designem a funkčností. 10 cm vysoké kulaté (průměr 60 cm) textilní stínidlo s ozdobným děrováním poskytuje jasný 3000 lumenů s 60W LED. Pomocí přiloženého dálkového ovladače lze barvu světla přepínat a fixovat v několika stupních v závislosti na požadavcích a situaci (od teplé bílé 3000K po studenou bílou 6000K).

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní klasická |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.26 kg |
| EAN: | 9007371360918 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP20 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | nikl mat, textil a akryl |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Chytré funkce: | dálkové ovládání, změna barev ovladačem, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 60W |
| ? Světelný tok: | 150-3000lm (volitelně na ovladači) |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000-6000K (volitelně na ovladači) |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 12 cm |
| ? Šířka: | 60 cm |
| ? Hloubka: | 60 cm |
Stropní svítidlo, kov nikl matný, sklo opál, průměr 30 cm, výška 7 cm, bez žárovek 3xE27, max....
Stropní svítidlo, kov bílý, chrom, sklo průhledné satinované, 42x42 cm, výška 8,5 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo kov bílé, sklo bílo růžové, s jednorožcem - dekor, průměr 30 cm, výška 6,5 cm,...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály průhledné, DxŠxV: 24x24x9 cm, bez žárovky 1xE27,...
Stropní svítidlo, dřevo černé, satinované sklo, DxŠxV: 27x27x9 cm, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V.
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály čiré, zrcadlový okraj, DxŠxV:25x25x7 cm, včetně...
Stropní svítidlo, chrom, satinované sklo, krystaly K5 čiré, zrcadlový okraj, průměr 40 cm, výška...
Stropní svítidlo, bílé, sklo bílé.
Stropní svítidlo, kov chrom, krystaly K5/akrylové čiré, stmívatelné, několik úrovní pomocí...
Stropní svítidlo, chrom, kov, příze bílá, včetně 1xLED 24W 230V, průměr 40 cm, výška 10,5 cm,...
Stropní svítidlo, kov bílý, textil antracit, plast opál, průměr 40 cm, výška 10 cm, bez žárovek...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast bílý černý, 3 úrovně osvětlení pomocí nástěnného vypínače,...
Stropní svítidlo, chrom, sklo opál, K5 křišťály champagne, spodní sklo hnědé, průměr 25 cm, výška...
Stropní svítidlo, kov černý, sklo satinované, K5 křišťály průhledné, paměťová funkce, noční...
Stropní svítidlo, kov bílý, plast stříbrný, plast opál, paměťová funkce, noční světlo,...
Diskuze
Výpis diskuzí
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
