HORACE 31355S GLOBO venkovní | pohyb. senzor |
Kód: 31355SSouvisející produkty
Venkovní svítidlo, nerez ocel černá, kov černý, plast průhledný, IP44, ŠxV: 23x59 cm, hloubka 29...
Venkovní svítidlo, nerez ocel černá, kov černý, plast průhledný, IP44, průměr 26 cm, výška 50 cm,...
Detailní popis produktu
Venkovní svítidlo, nerez ocel černá, kov černý, plast průhledný, IP44, snímač: V: 1,8m, 90°, dosah max. 8m, ŠxV: 225x340, hloubka 275, bez žárovky 1xE27 LED, max. 15W 230V.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.27 kg |
| EAN: | 9007371414185 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | nerezová ocel |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 34 cm |
| ? Šířka: | 22,5 cm |
| ? Hloubka: | 22,5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, senzor: 90°, dosah 9m, průměr 13 cm, výška...
Venkovní stojanové svítidlo, nerez, antracit, plast opál, IP44, průměr 13 cm, výška 80 cm, bez...
Venkovní svítidlo z nerezavějící oceli antracitové barvy, plast kouřové barvy, včetně senzoru,...
Venkovní, nástěnné svítidlo, hliník, černý matný, plast průhledný, VxŠxH 27x15x16,5 cm, IP44.
Venkovní svítidlo, kov antracit matný, akryl transparentní, plast bílý, IP54, Šx výška 160x125...
Venkovní svítidlo, hliník bílý, kov bílý, plast čirý, plast bílý, IP54, světelný efekt pomocí 2...
Venkovní svítidlo, nerez, antracit, plast opál, IP44, senzor: 90°, dosah: 2-8m, průměr 8 cm,...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru a dolů,...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, nastavitelné, směr světla: dolů, IP44, ŠxV:...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, IP44, senzor: 100°; dosah: 6m, ŠxV: 7x22cm,...
Venkovní svítidlo kov černý matný, čiré sklo, satinované, směr světla nahoru, IP44, sklo...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí nahoru i dolů, IP44, ŠxV: 10 x 17 cm,...
Venkovní svítidlo, hliník bílý, sklo, nastavitelné, IP44, čidlo: V: 1 - 3 m, 110°, detekce do 8...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, průměr 14 cm, výška 50 cm, bez žárovky 1xE27,...
Venkovní svítidlo kov černý matný, čiré sklo, satinované, směr světla nahoru, včetně senzoru,...
Venkovní svítidlo, nerez antracit, plast opál, IP44, ŠxV: 8x33 cm, hloubka 17 cm, bez žárovky...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


