VERONIKA 34164WW GLOBO venkovní | 1x GU10 | IP44 | dřevo | Š: 6,5 cm |
Kód: 34164WWSouvisející produkty
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, směr světla: dolů, IP44, ŠxV: 68x80 mm,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem nahoru a dolů, IP44, ŠxV:...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, směr světla: nahoru a dolů, IP44, ŠxV: 68x150...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, otočné, nastavitelné, IP44, ŠxV: 7x17 cm,...
Detailní popis produktu
Venkovní svítidlo ze série VERONIKA vyrobené z tlakově litého hliníku se vzhledem dřeva a čirým sklem je pohyblivé a světlo lze nasměrovat dolů. Má krytí IP44 a má rozměr ŠxV: 65x165 mm a AL: 110 mm. Odpovídající žárovka není součástí balení, je potřeba 1x GU10 35W 230V.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 9007371438785 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | dřevo |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 16,5 cm |
| ? Šířka: | 6,5 cm |
| ? Hloubka: | 6,5 cm |
Venkovní svítidlo, ocel ve vzhledu dřeva, plast opál, nástěnné svítidlo, IP44, ŠxV: 9x35 cm,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, plast opál, IP54, průměr 20 cm, výška 5 cm, včetně 1xLED 12W...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, IP44,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem nahoru a dolů, IP44, ŠxV:...
Venkovní svítidlo, plast černý/bílý, sklo průhledné, USB výstup, aku CR18650 2200mAh 5V, IP54, 3...
Venkovní svítidlo hliník bílé barvy, svítí směrem: nahoru a dolů, IP54, nastavitelný světelný...
Venkovní svítidlo, ocel ve vzhledu dřeva, plast opál, IP44, senzor 90°, dosah 2-8m, průměr 8 cm,...
Venkovní stojanové svítidlo, nerez, antracit, plast opál, IP44, průměr 13 cm, výška 80 cm, bez...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, zatížitelnost až 2000 kg, IP67, D x Š x V:...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, D x Š x V: 10x16x24 cm, hloubka 16 cm, bez...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, senzor: 90°, dosah: 9m, průměr 13cm, výška...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, včetně...
Venkovní nástěnné svítidlo, hliník a plast, IP44, ŠxV: 25,7x29,5cm, hloubka 35c, bez žárovky...
Venkovní svítidlo, ocel ve vzhledu dřeva, plast opál, IP44, průměr 8 cm, výška 39 cm, hloubka 17...
Venkovní svítidlo, hliník, průhledné sklo, možnost náklonu, IP65, ŠxV: 11x8cm, H: 6cm, včetně...
Venkovní svítidlo hliník černý matný, čiré sklo, směr světelného paprsku: nahoru a dolů,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

