VERONIKA 34164 GLOBO venkovní | 1x GU10 | IP44 | antracit | Š: 8 cm |
Kód: 34164Související produkty
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, směr světla: dolů, IP44, ŠxV: 68x80 mm,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem nahoru a dolů, IP44, ŠxV:...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, směr světla: nahoru a dolů, IP44, ŠxV: 68x150...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, otočné, nastavitelné, IP44, ŠxV: 7x17 cm,...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, nastavitelné, směr světla: dolů, IP44, ŠxV:...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem dolů, IP44, ŠxV: 7x8 cm, hloubka...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem nahoru a dolů, IP44, ŠxV:...
Detailní popis produktu
Toto moderní venkovní nástěnné svítidlo ze série Veronika zaujme jednoduchým designem z tlakově litého hliníku antracitové barvy. Venkovní svítidlo o průměru 8,1 cm se skládá z hliníkového bloku, který lze na spodní straně osadit žárovkou GU10 dle vlastního výběru, která je pak kryta čirým sklem. To umožňuje individuálně určit barvu a jas světla. S několika předměty ze stejné série můžete stylově uspořádat svůj venkovní prostor a doplnit celkový obraz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 9007371419067 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | šedá |
| ? Materiál: | hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 8,1 cm |
| ? Šířka: | 6,8 cm |
| ? Hloubka: | 9,2 cm |
Venkovní, stojací svítidlo, hliník, černý matný, plast průhledný, IP44, D x Šx V: 15 x 15 x 80cm,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem dolů, IP44, ŠxV: 7x8 cm, hloubka...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, plast opál, IP44.
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí nahoru i dolů, IP44, ŠxV: 10 x 17 cm,...
Venkovní svítidlo, hliník bílý, sklo, možnost náklonu, IP44, umístění do výšky pro snímání 1-3 m,...
Venkovní svítidlo, nerez ocel černá, kov černý, plast průhledný, IP44, ŠxV: 23x59 cm, hloubka 29...
Venkovní, nástěnné svítidlo, hliník, černý matný, plast průhledný, VxŠxH 27x15x16,5 cm, IP44.
Venkovní svítidlo, ocel ve vzhledu dřeva, plast opál, IP44, průměr 8 cm, výška 39 cm, hloubka 17...
Venkovní svítidlo, hliník šedý, sklo průhledné, nastavitelné, s možností zapíchnutí, 3m kabel,...
Venkovní svítidlo, ocel ve vzhledu dřeva, plast opál, nástěnné svítidlo, IP44, ŠxV: 9x35 cm,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, plast průhledný, IP44, Š x V: 27x25 cm, hloubka 17 cm, bez...
Venkovní svítidlo, hliník bílý, sklo průhledné, IP44, průměr 11 cm, výška 10 cm, bez žárovky...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, včetně...
Venkovní svítidlo, hliník, čiré sklo, nastavitelné, IP44, čidlo: V: 1-3m, 110°, detekce až 8m,...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, zatížitelnost až 2000 kg, IP67, D x Š x V:...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, nastavitelné, směr světla: dolů, IP44, ŠxV:...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


