VERONIKA 34168 GLOBO venkovní | LED | 6W | IP54 | antracit | Š: 10 cm |
Kód: 34168Související produkty
Venkovní svítidlo hliník černé barvy, svítí směrem: nahoru a dolů, IP54, nastavitelný světelný...
Venkovní svítidlo hliník černý matný, čiré sklo, směr světelného paprsku: nahoru a dolů,...
Venkovní svítidlo hliník, imitace tmavého dřeva, svítí směrem: nahoru a dolů, IP54, nastavitelný...
Venkovní svítidlo hliník bílé barvy, svítí směrem: nahoru a dolů, IP54, nastavitelný světelný...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem dolů, IP44, ŠxV: 7x8 cm, hloubka...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem nahoru a dolů, IP44, ŠxV:...
Detailní popis produktu
Venkovní svítidlo, hliník antracit, svítí směrem a dolů, nastavitelné, IP54, ŠxV: 100x100, hloubka 100, včetně 1xLED 6W 230V, zdroj 525lm, výstup 315lm, 3000K.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 9007371428137 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP54 |
| ? Barva: | šedá |
| ? Materiál: | hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Chytré funkce: | zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 6W |
| ? Světelný tok: | 315lm |
| ? Odstín světla, teplota: | 3000K |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Výška: | 10 cm |
| ? Šířka: | 10 cm |
| ? Hloubka: | 10 cm |
Venkovní svítidlo, nerez ocel černá, kov černý, plast průhledný, IP44, průměr 26 cm, výška 50 cm,...
Venkovní svítidlo, hliník bílý, kov bílý, plast čirý, plast bílý, IP54, světelný efekt pomocí 2...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, D x Š x V: 10x16x24 cm, hloubka 16 cm, bez...
Venkovní svítidlo z nerezavějící oceli antracitové barvy, plast kouřové barvy, včetně senzoru,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem dolů, IP54, ŠxV: 15x10cm, H:...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, včetně...
Venkovní nástěnné svítidlo, hliník a plast, IP44, ŠxV: 25,7x29,5cm, hloubka 35c, bez žárovky...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, plast opál, IP54, průměr 20 cm, výška 5 cm, včetně 1xLED 12W...
Venkovní svítidlo, hliník šedý, sklo průhledné, nastavitelné, s možností zapíchnutí, 3m kabel,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, otočné, nastavitelné, IP44, ŠxV: 7x17 cm,...
Venkovní svítidlo z nerezavějící oceli antracitové barvy, plast kouřové barvy, IP44, průměr 127...
Venkovní svítidlo, ocel ve vzhledu dřeva, plast opál, IP44, průměr 13 cm, výška 110 cm, bez...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, včetně...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, imitace dřeva, sklo čiré, nástěnné svítidlo svítící nahoru a...
Venkovní svítidlo, hliník bílý, sklo, nastavitelné, IP44, čidlo: V: 1 - 3 m, 110°, detekce do 8...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com
