GRACEY 31363 GLOBO venkovní | 1x E27 | IP54 | černá | V: 100 cm |
Kód: 31363Související produkty
Venkovní svítidlo z nerezavějící oceli černé matné barvy, sklo kouřové barvy, kovové tyče černé...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, sklo kouřové, kovové tyče černé matné, IP54, průměr...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, sklo kouřové barvy, kovové tyče černé matné, včetně...
Venkovní sbítidlo nerezová ocel černá matná, sklo kouřové barvy, kovové tyče černé matné, včetně...
Detailní popis produktu
Venkovní svítidlo ze série GRACEY má pouzdro z černé matné nerezové oceli a stínidlo z kouřového skla. Matně černé jsou také kovové tyče, které stínítko obklopují. Třída ochrany svítidla je IP54. Rozměry svítidla jsou průměr 143 mm x výška 1000 mm. Světlo je určeno pro žárovku E27 s max. 60W a 230V. Tato není součástí dodávky a je nutné ji zakoupit samostatně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.93 kg |
| EAN: | 9007371435845 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP54 |
| ? Barva: | černá |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | E27 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 100 cm |
| ? Šířka: | 14,3 cm |
| ? Hloubka: | 14,3 cm |
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, IP44,...
Venkovní svítidlo, nerez antracit, plast opál, IP44, sloupek 8x8 cm, DxŠxV: 13x13x80 cm, bez...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, senzor: 90°, dosah 9m, průměr 13 cm, výška...
Venkovní svítidlo, hliník, průhledné sklo, možnost náklonu, IP44, umístění do výšky pro snímání...
Venkovní sbítidlo nerezová ocel černá matná, sklo kouřové barvy, kovové tyče černé matné, včetně...
Venkovní svítidlo, nerez antracit, plast opál, IP44, ŠxV: 8x33 cm, hloubka 17 cm, bez žárovky...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, imitace dřeva, sklo čiré, nástěnné svítidlo svítící nahoru a...
Venkovní svítidlo, hliník bílý, sklo průhledné, IP44, průměr 11 cm, výška 10 cm, bez žárovky...
Venkovní svítidlo hliník černý matný, sklo opál, IP44, průměr 300 mm, výška 65 mm, bez žárovek...
Venkovní svítidlo, nerez antracit, plast opál, IP44, ŠxV: 8x33 cm, hloubka 17 cm, bez žárovky...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, včetně...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, včetně LED 10705, IP44, senzor: 100°, rozpětí 6...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru a dolů,...
Venkovní svítidlo, nerez, antracit, plast opál, IP44, čidlo: 90°, dosah: 2-8m, průměr 13 cm,...
Venkovní svítidlo, hliník šedý, sklo průhledné, nastavitelné, s možností zapíchnutí, 3m kabel,...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


