STYLE 3201SL GLOBO venkovní | LED | 5W | pohyb. senzor | IP44 | Š: 7 cm |
Kód: 3201SLSouvisející produkty
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, nastavitelné, IP44, ŠxV: 17,2x11,4, hloubka 8,8...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, zatížitelnost až 2000 kg, IP67, D x Š x V:...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, zatížitelnost až 2000 kg, IP67, průměr 11 cm,...
Venkovní svítidlo, hliník šedý, sklo průhledné, nastavitelné, s možností zapíchnutí, 3m kabel,...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, IP44, senzor: 100°; dosah: 6m, ŠxV: 7x22cm,...
Detailní popis produktu
Tato modelová řada venkovních lamp se nazývá Style. Opravdu stylové nástěnné svítidlo vyrobené z nerezové oceli je naprosto vhodné pro venkovní použití se svým krytím IP44. Moderní 15 cm venkovní svítidlo má vestavěný detektor pohybu (6 m / 100°) a s přiloženou vyměnitelnou LED žárovkou poskytuje 210 lumenů světla s příjemnou 3000K teplou bílou barvou světla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 9007371340347 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | stříbrná |
| ? Materiál: | nerezová ocel |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Chytré funkce: | pohybový senzor, zdroj LED |
| ? Spotřeba: | 5W |
| ? Světelný tok: | 210lm |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Výška: | 15 cm |
| ? Šířka: | 7 cm |
| ? Hloubka: | 11 cm |
Venkovní svítidlo kov černý matný, polykarbonát opál, směr světla nahoru, IP44, ŠxVxH:120x320x140...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, včetně...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru a dolů,...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, D x Š x V: 10x16x24 cm, hloubka 16 cm, bez...
Venkovní svítidlo z nerezavějící oceli, imitace dřeva, čiré sklo, IP44, ŠxVxH:60x165x104 mm, bez...
Venkovní svítidlo, hliník šedý, sklo průhledné, nastavitelné, s možností zapíchnutí, 3m kabel,...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru a dolů,...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, včetně...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, otočné, nastavitelné, IP44, ŠxV: 7x17 cm,...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, průměr 28 cm, výška 170 cm, bez žárovek...
Venkovní svítidlo, hliník, průhledné sklo, možnost náklonu, IP65, ŠxV: 11x8cm, H: 6cm, včetně...
Venkovní svítidlo, nerez ocel černá, kov černý, plast průhledný, IP44, průměr 26 cm, výška 50 cm,...
Venkovní svítidlo, ocel, barva imitující rez, sklo průhledné, směrem dolů, IP44, Š x V: 22x27 cm,...
Venkovní sbítidlo nerezová ocel černá matná, sklo kouřové barvy, kovové tyče černé matné, včetně...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com



