VERONIKA 34164-2W GLOBO venkovní | 2x GU10 | IP44 | dřevo | Š: 6,8 cm |
Kód: 34164-2WSouvisející produkty
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, směr světla: dolů, IP44, ŠxV: 68x80 mm,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem nahoru a dolů, IP44, ŠxV:...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, otočné, nastavitelné, IP44, ŠxV: 7x17 cm,...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, nastavitelné, směr světla: dolů, IP44, ŠxV:...
Detailní popis produktu
Venkovní svítidlo ze série VERONIKA ve vzhledu dřeva vyrobené z tlakově litého hliníku a čirého skla nabízí teplou a útulnou atmosféru venku. Světlo svítí nahoru a dolů a zajišťuje tak příjemné osvětlení. Lampa je odolná proti povětrnostním vlivům s krytím IP44 a má rozměr 68x150 mm (ŠxV) a montážní výšku 92 mm. Požadované žárovky GU10 35W 230V nejsou součástí dodávky.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 9007371444786 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | dřevo |
| ? Materiál: | kov a sklo |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 15 cm |
| ? Šířka: | 6,8 cm |
| ? Hloubka: | 6,8 cm |
Venkovní svítidlo kov černý matný, polykarbonát opál, směr světla nahoru, včetně senzoru, IP44,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, plast opál, IP54, průměr 20 cm, výška 5 cm, včetně 1xLED 12W...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, průměr 14 cm, výška 50 cm, bez žárovky 1xE27,...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, průměr 13 cm, výška 110 cm, bez žárovky...
Venkovní svítidlo, ocel ve vzhledu dřeva, plast opál, IP44, průměr 8 cm, výška 39 cm, hloubka 17...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, směr světla: dolů, IP44, ŠxV: 68x80 mm,...
Venkovní svítidlo, ocel, barva imitující rez, sklo průhledné, směrem dolů, IP44, Š x V: 22x27 cm,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem dolů, IP54, ŠxV: 15x10cm, H:...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, zatížitelnost až 2000 kg, IP67, průměr 11 cm,...
Venkovní svítidlo, nerez antracit, plast opál, IP44, sloupek 8x8 cm, DxŠxV: 13x13x45 cm, bez...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, včetně...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, D x Š x V: 10x16x37 cm, hloubka 16 cm, bez...
Venkovní svítidlo, nerez antracit, plast opál, IP44, ŠxV: 8x33 cm, hloubka 17 cm, bez žárovky...
Venkovní svítidlo hliník černý matný, sklo opál, IP44, průměr 184 mm, výška 65 mm, bez žárovky...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, IP44,...
Venkovní svítidlo kov černý matný, čiré sklo, satinované, směr světla nahoru, IP44, sklo...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

