VERONIKA 34164-2 GLOBO venkovní | 2x GU10 | IP44 | antracit | Š: 6,8 cm |
Kód: 34164-2Související produkty
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, směr světla: dolů, IP44, ŠxV: 68x80 mm,...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, směr světla: nahoru a dolů, IP44, ŠxV: 68x150...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, otočné, nastavitelné, IP44, ŠxV: 7x17 cm,...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, nastavitelné, směr světla: dolů, IP44, ŠxV:...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem dolů, IP44, ŠxV: 7x8 cm, hloubka...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem nahoru a dolů, IP44, ŠxV:...
Detailní popis produktu
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem nahoru a dolů, IP44, ŠxV: 68x150, hloubka 92, bez žárovek 2xGU10 35W 230V.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| EAN: | 9007371422067 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | šedá |
| ? Materiál: | hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 2 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 15 cm |
| ? Šířka: | 6,8 cm |
| ? Hloubka: | 6,8 cm |
Venkovní svítidlo, kov bílý, plast opál, IP54, průměr 28 cm, výška 4,8 cm, včetně 1xLED 18W 230V,...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, IP44,...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, průměr 13 cm, výška 110 cm, bez žárovky...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, včetně...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, včetně LED 10705, IP44, senzor: 100°, rozpětí 6...
Venkovní svítidlo, hliník bílý matný, plast průhledný, IP44, ŠxV: 27x25 cm, hloubka 16,5 cm, bez...
Venkovní svítidlo, ocel antracit, hliník antracit, plast průhledný, IP44, ŠxV: 200x327, H: 225,...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, senzor: 90°, dosah: 2-8m, průměr 8 cm, výška...
Venkovní svítidlo, nerez, plast opál, na stěnu, IP44, ŠxV: 16x35 cm, hloubka 9,4 cm, bez žárovek...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, IP44,...
Venkovní svítidlo, ocel ve vzhledu dřeva, plast opál, IP44, průměr 13 cm, výška 110 cm, bez...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem dolů, IP44, ŠxV: 7x8 cm, hloubka...
Venkovní svítidlo, hliník bílý, kov bílý, plast čirý, plast bílý, IP54, světelný efekt pomocí 2...
Venkovní svítidlo, hliník, čiré sklo, nastavitelné, IP65, ŠxV: 9x7cm, H: 6cm, včetně 1xLED 10W...
Venkovní svítidlo, nerez, antracit, plast opál, IP44, průměr 8 cm, výška 39 cm, hloubka 17 cm,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com

