VERONIKA 34164W GLOBO venkovní | 1x GU10 | IP44 | antracit | Š: 6,6 cm |
Kód: 34164WSouvisející produkty
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, směr světla: dolů, IP44, ŠxV: 68x80 mm,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem nahoru a dolů, IP44, ŠxV:...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, směr světla: nahoru a dolů, IP44, ŠxV: 68x150...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, nastavitelné, směr světla: dolů, IP44, ŠxV:...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem dolů, IP44, ŠxV: 7x8 cm, hloubka...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem nahoru a dolů, IP44, ŠxV:...
Detailní popis produktu
Toto moderní venkovní nástěnné svítidlo ze série Veronika zaujme jednoduchým designem z tlakově litého hliníku antracitové barvy. 16,5 cm velké venkovní svítidlo se skládá z hliníkové desky, ke které je připevněn otočný hliníkový blok. Tu lze osadit žárovkou GU10 dle vlastního výběru, která je pak kryta čirým sklem. To vám dává možnost individuálně určit barvu a jas světla. S dalšími modely ze stejné řady můžete stylově uspořádat svůj venkovní prostor a doplnit celkový obraz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 9007371425068 |
| Výrobce: | GLOBO Handels |
| ? Krytí: | IP44 |
| ? Barva: | šedá |
| ? Materiál: | hliník |
| ? Počet světel. zdrojů: | 1 |
| ? Žárovka: | není přibalena |
| ? Patice žárovky: | GU10 |
| ? Spotřeba: | neurčeno (dle použité žárovky) |
| ? Energetická třída: | A - G (dle použité žárovky) |
| ? Výška: | 16,5 cm |
| ? Šířka: | 6,6 cm |
| ? Hloubka: | 6,6 cm |
Venkovní svítidlo, nerez ocel černá, kov černý, plast průhledný, IP44, průměr 26 cm, výška 50 cm,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, sklo průhledné, svítí směrem nahoru a dolů, IP44, ŠxV:...
Venkovní svítidlo, kov antracit matný, akryl transparentní, plast bílý, IP54, Šx výška 160x125...
Venkovní svítidlo z nerezavějící oceli antracitové barvy, plast kouřové barvy, včetně senzoru,...
Venkovní svítidlo, hliník antracit, plast opál, IP54, průměr 20 cm, výška 5 cm, včetně 1xLED 12W...
Venkovní nástěnné svítidlo, hliník a plast, IP44, ŠxV: 25,7x29,5cm, hloubka 35c, bez žárovky...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, směr světla: nahoru a dolů, IP44, ŠxV: 68x150...
Venkovní svítidlo, hliník bílý, sklo průhledné, svítí nahoru i dolů, IP44, ŠxV: 10x17 cm, hloubka...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, plast opál, IP44, senzor: 90°, dosah: 2-8m, průměr 8 cm, výška...
Venkovní svítidlo hliník imitace dřeva, čiré sklo, směr světla: dolů, IP44, ŠxV: 68x80 mm,...
Venkovní svítidlo, ocel ve vzhledu dřeva, plast opál, IP44, senzor 90°, dosah 2-8m, průměr 8 cm,...
Venkovní svítidlo, nerezová ocel, sklo průhledné, zatížitelnost až 2000 kg, IP67, průměr 11 cm,...
Venkovní svítidlo, plast stříbrný, plast opál, IP54, DxŠxV: 33x33x6 cm, včetně 1xLED 24W 230V,...
Venkovní svítidlo, hliník, průhledné sklo, možnost náklonu, IP65, ŠxV: 11x8cm, H: 6cm, včetně...
Venkovní svítidlo nerezová ocel černá matná, plast kouřové barvy, směr světla: nahoru, IP44,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Globo Handels GmbH
Gewerbestr 3, 9184 St. Peter, Rakousko
Telefon: +43 4253 32050
office@globo-lighting.com


